Вступ Друк
Вівторок, 31 січня 2017, 11:03

До уваги вступників 2017 року!

Інформація для вступників на навчання за програмою підготовки "бакалавр" 2017р. (за сертифікатами ЗНО)

Нагадуємо, що для вступу в 2017 році на 1 курс хіміко-технологічного факультету на спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія" до участі у загальному конкурсі допускатимуться абітурієнти, які пройшли тестування та отримали сертифікати ЗНО з троьох наступних конкурсних предметів:

1) Українська мова та література - не менше 100 б.,

2) Математика - не менше 125 б. (якщо Хімія або Біологія не менше 100 б.),

3) Хімія або Біологія - не менше 125 б. (якщо Математика не менше 100 б.).

Інформація для вступників на навчання за програмою підготовки "бакалавр" 2017р. (за дипломом Молодшого спеціаліста)

Інформуємо, що починаючи з 2017 року кафедрою ХТКС відкрито можливість набору випускників навчальних закладів, які отримали диплом "молодший спеціаліст" за профільною спеціальністю, на навчання для отримання ступеня вищої освіти "бакалавр".

Інформація для вступників на навчання за програмою підготовки «магістр» 2017р.

Вступникам на навчання за освітньо-професійною програмою підготовкимагістра спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія" зі спеціалізації "Хімічні технології неорганічних керамічних матеріалів" кафедри Хімічної технології кераміки та скла радимо ознайомитись з Програмою комплексного фахового випробування.

Відповідно до Умов прийому до ВНЗ України в 2017 році розроблено "Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Радимо ознайомитись!