Пилипенко Ігор Володимирович Друк

pylypenko

к.х.н., асистент

тел: (044) 204-97-78

Закінчив Київський політехнічний інститут (2011).

Захистив кандидатську дисертацію (2016).

Отримав вчений ступінь кандидата хімічних наук (2017).

Тема дисертації:

"Синтез і сорбційні властивості мікро/мезопоруватих систем на основі пілар-монтморилоніту"

Опубліковано 14 наукових праць.

Основні публікації:

наукові статті та доповіді:

- Пилипенко И.В. Получение пиллардированых слоистых силикатов для удаления неорганических токсикантов // III Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології, Київ 2010.

- Пилипенко І.В., Тобілко В.Ю. Мезопоруваті сорбенти на основі піллардованого монтморилоніту // XIV Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених "Екологія. Людина. Суспільство", Київ 2011.

- Придворова О.Ю., Брезіцька А.М., Пилипенко І.В. Вплив поверхнево-активної речовини на реологічні властивості дисперсій монтморилоніту //  В зб. тез "IV Міжнародної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології". - Київ,  4-6 квітня 2012 р. - С. 180