Офіційні документи Друк

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2017 році

Основні положення, етапи вступної кампанії, перелік документів, всі правові елементи, які пов’язані із твоїми можливостями для вступу до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» у 2017 році.

Перелік конкурсних предметів, спеціальностей, груп спеціалізацій та вагових коефіцієнтів — зображення збільшуються за кліком:

pbf

Положення про Приймальну комісію КПІ ім. Ігоря Сікорського

Всі нормативні відомості про Приймальну комісію Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», її склад, принципи та засади роботи.

Всі правові положення та нормативні засади вступу на 5 курс та на основі диплому «молодшого спеціаліста» — строки, перелік документів, розрахунок рейтингу для майбутніх вступників.

Положення про випускників системи довузівської підготовки

Вся інформація про вступників, які закінчили систему довузівської підготовки у Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», та досягли особливих успіхів у навчанні й одержали сертифікати.

Положення про Всеукраїнську олімпіаду з математики КПІ ім. Ігоря Сікорського

Умови прийому до вищих навчальних закладів в 2017 році