Вступ на 5 курс (магістратура) Друк

ГРАФІК РОБОТИ АТЕСТАЦІЙНОЇ КОМІСІЇ ПРИЙОМУ СТУДЕНТІВ НА ОР “МАГІСТР”

ХІМІКО-ТЕХНОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ КПІ ІМ. ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО У 2017 р.

І етап (08 – 15 липня)

Інформація для вступників на навчання за програмою підготовки «магістр» 2017р.

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на 5 курс. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра. Навчання на 5 курсі триває від 1 до 2 років залежно від факультету та спеціальності.

Ти продовжуєш навчання за тією ж спеціальністю? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня). Таких випробувань два – вступне фахове випробування та іноземна мова.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Тоді тобі потрібно подати документи (перший етап – з 3 липня по 7 липня, другий етап – з 24 липня по 04 серпня) та скласти основні вступні випробування (перший етап випробувань – з 8 липня по 15 липня, другий етап – з 5 серпня по 11 серпня)та додаткове випробування з фаху, щоб визначити, чи зможеш ти опановувати обрану програму підготовки.

Програми вступних фахових випробувань та додаткових фахових випробувань розміщуються на сайтах факультетів та інститутів та на сайтах відповідних кафедр.

Перелік документів для вступу:

- паспорт або інший документ, що засвідчує громадянство (оригінал та копії);

- диплом бакалавра (оригінал та копії);

- додаток до диплому бакалавра (оригінал та копії);

- творчі досягнення, якщо такі наявні (наукові статті за обраною спеціальністю);

- військовий документ (для хлопців; оригінал та копії);

- ідентифікаційний код (оригінал та копії);

- шість фотографій.

Копії завіряються у відбіркових комісіях факультетів та інститутів за наявності оригіналу. Для подання документів у відбіркових комісіях потрібно залишити копії документів.

Вступникам на навчання за освітньо-професійною програмою підготовкимагістра спеціальності 161 "Хімічні технології та інженерія" зі спеціалізації "Хімічні технології неорганічних керамічних матеріалів" кафедри Хімічної технології кераміки та скла радимо ознайомитись з Програмою комплексного фахового випробування.