Вступ на 1 курс (ЗНО) Друк

Інформація для вступників на навчання за програмою підготовки "бакалавр" 2017р. (за сертифікатами ЗНО)

Якщо ти щойно закінчив школу, вже одержав атестат про повну загальну середню освіту та складаєш або вже склав Зовнішнє незалежне оцінювання, саме час обрати майбутню професію. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти. Твоє навчання в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» буде тривати 4 роки. За результатами ти одержиш диплом про повну вищу освіту та право подовжити освіту на наступному рівні – у магістратурі.

Нагадуємо, що для вступу в 2017 році на 1 курс хіміко-технологічного факультету на спеціальність 161 "Хімічні технології та інженерія" до участі у загальному конкурсі допускатимуться абітурієнти, які пройшли тестування та отримали сертифікати ЗНО з троьох наступних конкурсних предметів:

1) Українська мова та література - мінімум 100 балів,

2) Математика - мінімум 125 балів (якщо Хімія або Біологія мінімум 100 балів),

3) Хімія або Біологія - мінімум 125 балів (якщо Математика мінімум 100 балів).