Компанія "АТЕМ" Друк

Використання новітніх наукових, а також технічних досягнень і високий професіоналізм співробітників компанії дозволили ТМ «АТЕМ» зайняти лідируючу позицію на українському будівельному ринку і отримати вдячність широкого кола споживачів.

На український ринок будівельних матеріалів завод «АТЕМ» вийшов у 2003 році. Сьогодні щорічна виробнича потужність цього заводу перевищує 20000000 кв.м. плитки. Висока якість продукції, що випускається заводом продукції досягається використанням дорогого італійського обладнання від компанії «SACMI». Підприємство випускає стильну, сучасну продукцію, розробкою якої займаються найкращі дизайнери України та світу.
Асортимент продукції, що випускається компанією «АТЕМ», надзвичайно широкий. Ми випускаємо більше двохсот колекцій стильної, високоякісної продукції, що включають плитку для стін, декори, бордюри, керамограніт, колекційну підлогову плитку та ін. Наші клієнти мають можливість купувати елегантну, високоякісну плитку необхідних їм кольорів і розмірів. Ми виробляємо понад сто сорок колекцій керамічної плитки, представленої в п’ятистах різних кольорових рішеннях.

Трудовий колектив компанії об’єднує більше восьмисот співробітників. У ТМ «АТЕМ» налічується двадцять чотири фірмових шоу-руми, розташованих в найбільших українських містах. Ще три шоу-руми знаходяться в Москві та два розташовуються на території США. У нашої компанії є найдовша в Східній Європі піч, обладнана горизонтальній сушаркою (її довжина становить 144 метра), а також найпотужніший прес, що дозволяє виготовляти плитку 1200 * 1200 мм. Щорічно ми виробляємо 20 000 000 квадратних метрів плитки (цей обсяг може дванадцять разів покрити площу держави Монако).

Випускники кафедри плідно працюють на виробництві і займають керівні посади в компанії "АТЕМ".

Студенти мають можливість проходити виробничу та переддипломну практику.
Випускники кафедри, які бажають продовжити свій професійний та кар'єрний розвиток в одній з провідних компаній України та зарекомендували себе досвідченими фахівцями у спеціальності мають можливість безпосереднього працевлаштування за спеціальністю.

Цікаве про виробництво від компанії "АТЕМ"

Як звернутись до компанії