Промислово-технічна компанія ТОВ "АГРОМАТ" Друк

«Агромат» – ім’я знакове, яке позначає визнаного лідера українського ринку кераміки та сантехніки. «Агромат» – ім’я відоме всім: звичайним споживачам і великим будівельним компаніям, численним партнерам зі всього світу та українським дилерам. «Агромат» – це 20 років безперервного розвитку і прагнення досконалості, творчої роботи та чіткої стратегії.

Сьогодні компанія «Агромат» продовжує збільшувати обсяги складів, оснащених необхідним сучасним обладнанням. Відповідаючи зростаючому попиту на нашу продукцію, ми розширюємо географію доставок не тільки на території України, а й у Європі та країнах ближнього зарубіжжя.

Випускники кафедри плідно працюють на виробництві і займають керівні посади в ПТК ТОВ "АГРОМАТ".

Студенти мають можливість проходити виробничу та переддипломну практику.
Випускники кафедри, які бажають продовжити свій професійний та кар'єрний розвиток в одній з провідних компаній України та зарекомендували себе досвідченими фахівцями у спеціальності мають можливість безпосереднього працевлаштування за спеціальністю.

Цікаве про ПТК ТОВ "АГРОМАТ"

Актуальні пропозиції від ПТК ТОВ "АГРОМАТ"