АТ "Ветропак Гостомельський Склозавод" Друк

Компанія "Ветропак" (Vetropack) є одним з провідних європейських виробників скляної тари. Випускаючи величезний асортимент скляної тари для промисловості, яка виробляє продукти харчування і напої, а також надаючи широкий спектр послуг, компанія "Ветропак", можна сказати, поставляє "скло, зроблене за індивідуальним замовленням". Тобто вона володіє настільки широкими можливостями для дизайну і розробки скляної тари в співпраці з нашими клієнтами, що одержана продукція з формальної точки зору і візуально найкращим чином відображає ідею і відповідає стратегії маркетингу, і при цьому ще й задовольняє побажання споживачів. Ми надаємо широкий спектр послуг від розробки першокласної тари до своєчасного консалтингового обслуговування і надання допомоги в розв'язанні питань, пов'язаних з технологією розливу, кондиціонуванням і закупорюванням готової продукції.

Таке всеосяжне обслуговування є фундаментальною причиною того, що компанія "Ветропак" займає провідне положення на семи ринках своїх країн, а саме Швейцарії, Австрії, Чеської Республіки, Словаччини, Хорватії, України та Італії. Як частина корпоративної стратегії, компанія "Ветропак" виробляє свою продукцію і надає послуги, виходячи із запитів кожного з вказаних ринків. Починаючи з 1991 року, компанія "Ветропак" постійно здійснювала інвестування у східноєвропейський ринок, тобто регіон, який стає все більш важливим для міжнародного виробництва продуктів харчування і напоїв.
В групі компаній "Ветропак" працюють 3 000 чоловік. На восьми окремих місцях виробництва встановлено загалом вісімнадцять скловарних печей із загальною продуктивністю більше 4 000 тонн скла за добу. Всі виробничі підприємства компанії сертифіковані на виконання вимог стандарту якості ISO 9001.

Відповідальне ставлення до захисту навколишнього середовища

Компанія "Ветропак" виступає за переробку вироблених нами матеріалів. Скрізь, де ми маємо виробничі підприємства, працюють центри з прийому скляної тари. Ці центри ми відкриваємо самостійно або разом з іншими подібними компаніями, і такі центри приймають використану тару на переробку.

Студенти мають можливість проходити виробничу та переддипломну практику.

Випускники кафедри, які бажають продовжити свій професійний та кар'єрний розвиток в одній з провідних компаній України та зарекомендували себе досвідченими фахівцями у спеціальності мають можливість безпосереднього працевлаштування за спеціальністю.

Багато випускників кафедри плідно працюють на виробництві і займають керівні посади в АТ "Ветропак Гостомельський Склозавод".

Актуальні пропозиції від АТ "Ветропак Гостомельський Склозавод"