header

Кафедра хімічної технології кераміки та скла
_____________ Ярмарок вакансій ______________ Друк
Неділя, 06 листопада 2016, 14:27

   Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» та Центр розвитку кар’єри запрошує відвідати Ярмарок вакансій «beAhead. Осінь 2016», який проходитиме 10 листопада 2016 року на території університету (адреса заходу: м. Київ, вул. Борщагівська, 126, корпус 18, хол 2-го поверху), з 10.00 до 16.00. На Ярмарку будуть представлені підприємства та організації (Huawei, Melexis, JTI, SMART business, Procter and Gamble, IBox, ЕПАМ, ТОВ «Ромстал», EVO.company, Ubisoft, 1+1 Медіа, ТОВ «Костал Україна», BRYCEN Co.Ltd., ТОВ «Парус-Проект», ТОВ НВО «ЕКОСОФТ», Sigma Software, Медіакомпанія Бурда-Україна, Kernel, ТОВ «Керхер» та інші), що зацікавлені у працевлаштуванні перспективних студентів та молодих спеціалістів.

   Під час Ярмарку студенти і випускники НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», а також інших ВНЗ зможуть ознайомитись з діяльністю представлених компаній та організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики, матимуть можливість відвідати презентації компаній «SMART business», «Ubisoft», ТОВ НВО «ЕКОСОФТ».

Запрошуються всі бажаючі! Вхід вільний!

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

09:00 - 10:00 Заїзд компаній-учасниць
10:00 - 16:00 Робота Ярмарку, знайомство студентів з компаніями
12:00 - 12:20 Офіційне нагородження компаній-учасниць Ярмарку

 
__ Міжнародна конференція «Золь-гель 2016» __ Друк
Четвер, 29 вересня 2016, 22:15

З 19 по 24 вересня 2016 р. завідувач кафедри член-кореспондент НАН України Б.Ю. Корнілович приймав участь у складі орг-комітету Міжнародної конференції «Золь-гель 2016», яка проходила в м. Єревані (Арменія).

gamagdjoba

За матеріалами наукових досліджень Б.Ю. Корнілович зробив доповідь «Золь-гель технології отримання композиційних матеріалів на основі глинистих мінералів». В рамках проведення конференції завідувач кафедри також зустрівся з проректором Єреванського університету проф. Рубеном Маркосяном та проф. Університету Упсали, Швеція  V. Kessler з обговоренням спільних освітянських проектів в світлі програми Eразмус+.

 
______ Зустріч з майбутніми абітурієнтами ______ Друк
Середа, 28 вересня 2016, 00:27

   20 вересня 2016 року доценти кафедри Субота І.С. та Спасьонова Л.М. відвідали Батьківщину засновника кафедри Бориса Савелійовича Лисіна в Новоград-Волинську, де провели зустріч з потенційними абітурієнтами НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського".

Sub Spas_1

Організовану викладачами кафедри зустріч відвідали учні СШ №2, №4, №6, №7, № 9, колегіуму та гімназії, їх батьки та вчителі. Після цікавої доповіді викладачі вичерпно відповіли на всі поставлені запитання.

   Учні були запрошені на навчання до факультету довузівської підготовки (ФДП) університету, на дні відкритих дверей для ознайомлення з кафедрою факультету та університетом вцілому, отримали інформаційні матеріали про факультет та кафедру.

Sub Spas_2

 
__ До уваги студентів і співробітників кафедри __ Друк
Понеділок, 19 вересня 2016, 11:44

В п'ятницю 23.09.2016 р. о 14:30 у Великій хімічній аудиторії 4-го корпусу відбудуться лекційні виступи швейцарських вчених з Інституту науки і технологій та Glass Trosch Group на теми:

- нанорозмірні структури як засіб зменшення енергоспоживання та покращення стану екосистеми;

- теплозахисне і сонцезахисне скло ("smart materials", "smart glazing");

- перспективні технології в сучасній архітектурі;

- сучасні технології фотовольтації ("building-integrated photovoltaics");

- нанотехнології для сталого розвитку тощо.

Мова лекцій - українська (слайди англійською).

Запрошуються всі зацікавлені!

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 6 з 27

Наші партнери

lemann

US EPA

Sorption

ipm

Chuiko

vetropack

Agromat

Atem

Piastrella