header

Кафедра хімічної технології кераміки та скла
__ Зустріч з майбутніми абітурієнтами в Ромнах __ Друк
П'ятниця, 11 листопада 2016, 09:55

Romny 2016

   25 вересня та 8 жовтня 2016 року доценти кафедри хімічної технології кераміки та скла Субота І.С. та Спасьонова Л.М. зустрічалися з потенційними абітурієнтами НТУУ «КПІ» - майбутніми молодшими спеціалістами з хімічної технології кераміки та скла випускниками 2017 року Миргородського художньо-промислового коледжу ім. М.В. Гоголя (Полтавська обл.) та Роменського коледжу ім. Вадима Гетьмана (Сумська обл.). Запитань було багато, студенти коледжу проявили великий інтерес до запрошення на навчання до університету. 

   Викладачі порадили брати участь у Днях відкритих дверей для більш глибокого ознайомлення з спеціалізаціями факультету і університету, приїздити та постійно читати новини на сайті кафедри, підтримувати зв'язок з відповідальними за вступ до університету – заступниками відповідального секретаря Відбіркової комісії факультету.

 
_ Переможець Всеукраїнського конкурсу студенських наукових робіт 2016 _ Друк

Stend Prus

Бажаємо нових творчих звершень!

 
_______________ Поліські Новини ____________ Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 16:48

Polisski novyny_2016

 
___ Осіння наукова хімічна школа МАН України __ Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 11:46

   З 4 по 8 листопада 2016 року  в Пущі-Водиці в Міжнародному центрі дитячої наукової творчості «MANLabCamp» проходить Осіння наукова хімічна школа МАН України. 6 листопада викладачі та студенти кафедри  ХТКС  зустрілися з слухачами Центру, переможцями Всеукраїнської наукової хіміко-біологічної школи Малої академії наук України, розповіли про Хіміко-технологічний факультет та кафедру хімічної технології кераміки та скла Національного технічного університету України «КПІ» ім. Ігоря Сікорського. Після лекції була проведена демонстрація цікавих дослідів зі склом.

Pusha Voditsa

 
« ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець »

Сторінка 5 з 27

Наші партнери

lemann

US EPA

Sorption

ipm

Chuiko

vetropack

Agromat

Atem

Piastrella