header

Кафедра хімічної технології кераміки та скла
Конференція на ХТФ Друк
Вівторок, 24 квітня 2012, 10:16

4-6 квітня 2012 р. у НТУУ «КПІ» проходила IV Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих вчених з хімії та хімічної технології, організована хіміко-технологічним факультетом. Секцію «Неорганічне матеріалознавство» проводили професори та доценти кафедри хімічної технології кераміки та скла, а також кафедри композиційних матеріалів. На секції були заслухані доповіді з цікавих та актуальних проблем хімії та технології силікатних та керамічних матеріалів, що були представлені студентами та аспірантами з міста Києва, Донецька та Харкова.

chudinovich diploma_thumbНа секції «Неорганічне матеріалознавство» було представлено, зокрема, 4 роботи студентів кафедри ХТКС. Одна з яких – студентки 5 курсу Ольги Чудінович «Фізико-хімічні особливості визначення питомої поверхні органосилікатів за адсорбцією метиленового голубого» визначена серед трьох найкращих. Ольга зараз навчається в магістратурі, займається науковою роботою під керівництвом завідувача кафедри,  чл.-кор. НАН України, д.х.н., проф. Корніловича Б.Ю., а також бере участь у наукових дослідженнях з держбюджетної тематики кафедри.

 
Відвідування музею Друк
Четвер, 19 квітня 2012, 15:39

geochem gen_thumb

Кафедра постійно налагоджує зв'язки з провідними науковими установами Національної академії наук України. Тому на початку цього місяця студенти групи ХС-01 були на екскурсії в мінералогічному музеї Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка Національної Академії наук України. Після відвідування музею кожен із студентів мав написати звіт. Один із кращих - звіт студентки Весельської Олександри, який представлено далі. 

Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення Друк
Вівторок, 17 квітня 2012, 20:25

Додано графік засідань ДЕК для ОКР "бакалавр" та "магістр", розклад іспитів літньої сесії для студентів 1-5 курсів та програму фахових вступних випробувань за напрямом підготовки "спеціаліст" та "магістр".

 
Інформаційне повідомлення Друк
Понеділок, 19 березня 2012, 13:46

Додано теми та титульні аркуші дипломних робіт на сторінках для бакалаврів, а також магістрів і спеціалістів.

 
« ПочатокПопередня21222324252627НаступнаКінець »

Сторінка 26 з 27

Наші партнери

lemann

US EPA

Sorption

ipm

Chuiko

vetropack

Agromat

Atem

Piastrella